• English
 • Polski

Usługi

Usługi

Dodatkowe usługi

 • Czyszczenie marmuru, granitu
 • Czyszczenie wykładzin
 • Czyszczenie dywanów
 • Czyszczenie tapicerki meblowej
 • Czyszczenie materaców
 • Czyszczenie mebli skórzanych
 • Czyszczenie tapicerki samochodowej
 • Parowe czyszczenie zsypów
 • Instalacja i naprawa wykładzin
 • Czyszczenie płytek i fug
 • Czyszczenie ciśnieniowe powierzchni cementowej
 • Instalacja i odnowa podłóg drewnianych
 • Czyszczenie instalacji grzewczo-chłodzącej
 • Zalania
 • Instalacja i odnowa podłóg drewnianych
 • Czyszczenie instalacji grzewczo-chłodzącej
 • Zalania
 • 3M Scotchgard Protector
 • Usuwanie nieprzyjemnego zapachu
 • Filtracyjne usuwanie zabrudzeń
 • Czyszczenie przy pomocy szczotki obrotowej
 • Barwienie syntetyczne i naturalne

01. Czyszczenie wykładzin

Stosujemy najnowocześniejsze technologie, posiadany przez nas certyfikat (Professional Carpet Upholstery Cleaning Association), zobowiązuje nas do wykonywania jak najlepszej jakości usług.

02. Czyszczenie dywanów

W Cornelia Carpet Cleaners – każdy orientalny lub syntetyczny dywan jest traktowany indywidualnie ze specjalną troską i odpowiednim sposobem czyszczenia. Zapewniamy, że dobierzemy najlepsze metody czyszczenia dywanów, które będą dostosowane do włókna oraz koloru. Poza tym gwarantujemy najlepsze wyniki w czyszczeniu oraz przedłużenie trwałości dywanu. Nasi wykwalifikowani pracownicy stosują nowoczesne, specjalne technologie aby dokładnie wyczyścić dywan oraz odnowić jego kolory. Oferujemy także bezpłatny odbiór i dowóz dywanów.

03. Czyszczenie tapicerki meblowej

Wykorzystując nasze doświadczenie oraz opierając się na zaleceniach systemu Bridgepoint, dobierzemy metodę czyszczenia tak, aby w pełni zaspokoić potrzeby klienta oraz tkaniny.

04. Czyszczenie materaców

Materac i łóżko to jedne z najważniejszych mebli, o które warto dbać. Substancje takie jak kurz oraz cząstki martwej skóry gromadzą się na i wewnątrz materaca. Dostęp promieni słonecznych oraz powietrza do materaca pomaga, ale wskazane jest głębokie i profesjonalne czyszczenie, aby usunąć wszelkie substancje znajdujące się w nim. Nasz czyszczący składnik Mediclean eliminuje substancje alergiczne oraz polepsza jakość zdrowia osób, które mają kontakt z materacem.

05. Czyszczenie mebli skórzanych

Używamy unikalnych produktów firmy Bridgepoint, nadających się do czyszczenia każdego rodzaju skóry. Produkty te posiadają aktywne składniki i występują w postaci piany lub płynu, co pozwala usunąć praktycznie każdą plamę bez jakiejkolwiek szkody dla skóry. Stosowany po czyszczeniu krem zabezpieczający podkreśla kolor i wygląd mebli, jak również zabezpiecza je przed zabrudzeniem.

06. Czyszczenie tapicerki samochodowej

Cały proces wykonywany jest ręcznie i składa się z kilku czynności:
1. Odkurzanie tapicerki, wykładziny dywanowej i bagażnika
2. Mycie i czyszczenie najbardziej zabrudzonych powierzchni przy pomocy szczotki
3. Parowe czyszczenie tapicerki, wykładziny i powierzchni sufitu
4. Czyszczenie powierzchni skórzanych, winylowych i szklanych

07. Instalacja i naprawa wykładzin

Nowa wykładzina niesie ze sobą szereg korzyści – zapewnia izolację, redukuje poziom hałasu oraz sprawia, że pomieszczenie jest przytulne i ciepłe.
Używamy nowoczesnych, sprawdzonych narzędzi i zwracamy uwagę na odpowiednie dobranie produktu, jak również na prawidłowe ułożenie i naciągnięcie wykładziny.

08. Czyszczenie płytek i fug

Używając parowego, wysokociśnieniowego sprzętu i automatycznego odkurzacza (o mocy 21 KM), jesteśmy w stanie skutecznie wyczyścić każdy rodzaj płytki ceramicznej oraz spojeń. Stosowane przez nas woski i lakiery pozwalają odkryć pierwotny kolor płytek i zabezpieczają je przed zabrudzeniem.

09. Czyszczenie marmuru, granitu i lastriko

Posiadamy rotacyjne maszyny do zbierania starego wosku, jak również wysokoobrotowe maszyny do polerowania świeżo położonych lakierów. Każdy kamień po czyszczeniu odzyskuje swoją naturalną barwę i lustrzany wygląd, jednocześnie pozostając bezpiecznym dla użytkownika.

10. Ciśnieniowe czyszczenie powierzchni cementowych

Oferujemy usługi mycia wysokociśnieniowego oraz czyszczenie parowe powierzchni cementowych zarówno dla klientów prywatnych, jak i firm.
Nasz zespół techników jest w stanie usunąć brud, pleśń, glony, gumę, ptasie odchody z każdego podjazdu, chodnika, parkingu itp.

11. Instalacja i odnowa podłóg drewnianych

Dobrze wykonane drewniane podłogi to coś, co wielu osobom przypada do gustu. Odpowiednio konserwowane podłogi mogą służyć właścicielowi przez długi czas. Poza tym, są najłatwiejsze do czyszczenia i odpowiednio zadbane wyglądają na nowe przez wiele lat. Firma Bridgepoint opracowała skuteczny proces odnowy podłóg, który nie powoduje kurzu, jest szybki oraz tani! W procesie wykorzystywane są produkty Bridgepoint przeznaczone do czyszczenia, naprawy i odnawiania nawierzchni podłogi. Produkt ten w rękach naszych pracowników sprawi że państwa podłogi będą wyglądały jak nowe. Odnowa podłogi wskazana jest po 1-3 latach w zależności od ich zużycia. Zapewniamy stałą opiekę nad podłogami w państwa domu, biura, restauracji i hotelu, etc.

12. Czyszczenie instalacji grzewczo-chłodzącej

Usuwamy nagromadzony kurz oraz inne zanieczyszczenia w państwa instalacji grzewczo-chłodzącej. Czyszczenie instalacji pozwala na lepszy przedmuch powietrza oraz obniża koszt energi. Znaki które sygnalizują że instalacja grzewczo-chłodząca powinna być czyszczona to: różne alergie, ciągły kurz na meblach, zanieczyszczone kratki wylotowe albo widzialna pleśń na kratkach lub instalacji.

13. Czyszczenie zasłon

Cornelia oferuje dokładne i gruntowne, lecz z zachowaniem wszelkiej ostrożności, czyszczenie zasłon każdej wielkości. Jeśli nie lubisz czekać, istnieje możliwość wykonania czyszczenia na miejscu. Dzięki naszej nowej technologii nie ma potrzeby ściągać i odwieszać zasłon z powrotem. Możemy wyczyścić je powieszone. Oferujemy czyszczenie na sucho i na mokro (metoda czyszczenia zależy od materiału). W przypadku braku zaleceń odnośnie czyszczenia, zaczynamy od testów na małej powierzchni, gdy dana metoda się sprawdzi, kontynuujemy proces czyszczenia. Odbieramy i dostarczamy zasłony za darmo, a czas wykonania wynosi zwykle od siedmiu do dziesięciu dni. Czyścimy także pościel, lambrekiny oraz firanki. Skontaktuj się z nami i otrzymaj darmową wycenę! 630-833-3375

14. Zsypy na śmieci - profesjonalne czyszczenie, odtłuszczanie i dezynfekcja

Nasz serwis zawiera:
 1. Oględziny zsypu piętro po piętrze, dzięki czemu upewniamy się, że natkniemy się na żadne blokady
 2. Aplikacja silnego koncentratu odtłuszczającego i enzymu biodegradowalnego, co umożliwia podzielenie gruzu na mniejsze kawałki i ułatwia jego usunięcie.
 3. Wytarcie i wypolerowanie drzwi zsypu.
4. Mycie gorącą wodą (ponad 200 stopni) w celu usunięcia resztek zanieczyszczeń i osadu.
5. Czyszczenie i dezynfekcja.
Dlaczego czyszczenie zsypu na śmieci jest ważne?
Według EPA (Environmental Protection Agency) zła jakość powietrza we wnętrzu może powodować wiele problemów takich jak podrażnienie oczu, nosa i gardła, powodować bóle oraz zawroty głowy. Czyszczenie zsypu na śmieci jest formą kontroli źródła zanieczyszczenia powietrza. Eliminując bród, sadzę, resztki jedzenia i bakteria, wyeliminowane zostaje istotne źródło zanieczyszczenia powietrza.