Welcome to our website! Feel Free to Contact Us
 • English
 • Polski
 • English
 • Polski
 • Usługi

  Usługi

  Dodatkowe usługi

  • Czyszczenie marmuru, granitu
  • Czyszczenie wykładzin
  • Czyszczenie dywanów
  • Czyszczenie tapicerki meblowej
  • Czyszczenie materaców
  • Czyszczenie mebli skórzanych
  • Czyszczenie tapicerki samochodowej
  • Parowe czyszczenie zsypów
  • Instalacja i naprawa wykładzin
  • Czyszczenie płytek i fug
  • Czyszczenie ciśnieniowe powierzchni cementowej
  • Instalacja i odnowa podłóg drewnianych
  • Czyszczenie instalacji grzewczo-chłodzącej
  • Zalania
  • Instalacja i odnowa podłóg drewnianych
  • Czyszczenie instalacji grzewczo-chłodzącej
  • Zalania
  • 3M Scotchgard Protector
  • Usuwanie nieprzyjemnego zapachu
  • Filtracyjne usuwanie zabrudzeń
  • Czyszczenie przy pomocy szczotki obrotowej
  • Barwienie syntetyczne i naturalne
  Person Doing Carpet Cleaning

  01. Czyszczenie wykładzin

  Stosujemy najnowocześniejsze technologie, posiadany przez nas certyfikat (Professional Carpet Upholstery Cleaning Association), zobowiązuje nas do wykonywania jak najlepszej jakości usług.

  02. Czyszczenie dywanów

  W Cornelia Carpet Cleaners – każdy orientalny lub syntetyczny dywan jest traktowany indywidualnie ze specjalną troską i odpowiednim sposobem czyszczenia. Zapewniamy, że dobierzemy najlepsze metody czyszczenia dywanów, które będą dostosowane do włókna oraz koloru. Poza tym gwarantujemy najlepsze wyniki w czyszczeniu oraz przedłużenie trwałości dywanu. Nasi wykwalifikowani pracownicy stosują nowoczesne, specjalne technologie aby dokładnie wyczyścić dywan oraz odnowić jego kolory. Oferujemy także bezpłatny odbiór i dowóz dywanów.

  Rug Cleaning Of Persian And Oriental Rugs
  Upholstery Cleaning

  03. Czyszczenie tapicerki meblowej

  Wykorzystując nasze doświadczenie oraz opierając się na zaleceniach systemu Bridgepoint, dobierzemy metodę czyszczenia tak, aby w pełni zaspokoić potrzeby klienta oraz tkaniny.

  04. Czyszczenie materaców

  Materac i łóżko to jedne z najważniejszych mebli, o które warto dbać. Substancje takie jak kurz oraz cząstki martwej skóry gromadzą się na i wewnątrz materaca. Dostęp promieni słonecznych oraz powietrza do materaca pomaga, ale wskazane jest głębokie i profesjonalne czyszczenie, aby usunąć wszelkie substancje znajdujące się w nim. Nasz czyszczący składnik Mediclean eliminuje substancje alergiczne oraz polepsza jakość zdrowia osób, które mają kontakt z materacem.

  Mattress Cleaning
  Leather-Furniture-Cleaning

  05. Czyszczenie mebli skórzanych

  Używamy unikalnych produktów firmy Bridgepoint, nadających się do czyszczenia każdego rodzaju skóry. Produkty te posiadają aktywne składniki i występują w postaci piany lub płynu, co pozwala usunąć praktycznie każdą plamę bez jakiejkolwiek szkody dla skóry. Stosowany po czyszczeniu krem zabezpieczający podkreśla kolor i wygląd mebli, jak również zabezpiecza je przed zabrudzeniem.

  06. Czyszczenie tapicerki samochodowej

  Cały proces wykonywany jest ręcznie i składa się z kilku czynności:
  1. Odkurzanie tapicerki, wykładziny dywanowej i bagażnika
  2. Mycie i czyszczenie najbardziej zabrudzonych powierzchni przy pomocy szczotki
  3. Parowe czyszczenie tapicerki, wykładziny i powierzchni sufitu
  4. Czyszczenie powierzchni skórzanych, winylowych i szklanych
  Auto Interior Detailing
  Carpet Installing And Repairing

  07. Instalacja i naprawa wykładzin

  Nowa wykładzina niesie ze sobą szereg korzyści – zapewnia izolację, redukuje poziom hałasu oraz sprawia, że pomieszczenie jest przytulne i ciepłe.
  Używamy nowoczesnych, sprawdzonych narzędzi i zwracamy uwagę na odpowiednie dobranie produktu, jak również na prawidłowe ułożenie i naciągnięcie wykładziny.

  08. Czyszczenie płytek i fug

  Używając parowego, wysokociśnieniowego sprzętu i automatycznego odkurzacza (o mocy 21 KM), jesteśmy w stanie skutecznie wyczyścić każdy rodzaj płytki ceramicznej oraz spojeń. Stosowane przez nas woski i lakiery pozwalają odkryć pierwotny kolor płytek i zabezpieczają je przed zabrudzeniem.
  Tile And Grout Cleaning
  Man Cleaning Granite Floor

  09. Czyszczenie marmuru, granitu i lastriko

  Posiadamy rotacyjne maszyny do zbierania starego wosku, jak również wysokoobrotowe maszyny do polerowania świeżo położonych lakierów. Każdy kamień po czyszczeniu odzyskuje swoją naturalną barwę i lustrzany wygląd, jednocześnie pozostając bezpiecznym dla użytkownika.

  10. Ciśnieniowe czyszczenie powierzchni cementowych

  Oferujemy usługi mycia wysokociśnieniowego oraz czyszczenie parowe powierzchni cementowych zarówno dla klientów prywatnych, jak i firm.
  Nasz zespół techników jest w stanie usunąć brud, pleśń, glony, gumę, ptasie odchody z każdego podjazdu, chodnika, parkingu itp.
  Concrete Pressure Washing
  Hardwood Floor Dust Free Cleaning

  11. Instalacja i odnowa podłóg drewnianych

  Dobrze wykonane drewniane podłogi to coś, co wielu osobom przypada do gustu. Odpowiednio konserwowane podłogi mogą służyć właścicielowi przez długi czas. Poza tym, są najłatwiejsze do czyszczenia i odpowiednio zadbane wyglądają na nowe przez wiele lat. Firma Bridgepoint opracowała skuteczny proces odnowy podłóg, który nie powoduje kurzu, jest szybki oraz tani! W procesie wykorzystywane są produkty Bridgepoint przeznaczone do czyszczenia, naprawy i odnawiania nawierzchni podłogi. Produkt ten w rękach naszych pracowników sprawi że państwa podłogi będą wyglądały jak nowe. Odnowa podłogi wskazana jest po 1-3 latach w zależności od ich zużycia. Zapewniamy stałą opiekę nad podłogami w państwa domu, biura, restauracji i hotelu, etc.

  12. Czyszczenie instalacji grzewczo-chłodzącej

  Usuwamy nagromadzony kurz oraz inne zanieczyszczenia w państwa instalacji grzewczo-chłodzącej. Czyszczenie instalacji pozwala na lepszy przedmuch powietrza oraz obniża koszt energi. Znaki które sygnalizują że instalacja grzewczo-chłodząca powinna być czyszczona to: różne alergie, ciągły kurz na meblach, zanieczyszczone kratki wylotowe albo widzialna pleśń na kratkach lub instalacji.
  Air Duct And Dryer Vent Cleaning
  Clean Drape Lying On The Armchair

  13. Czyszczenie zasłon

  Cornelia oferuje dokładne i gruntowne, lecz z zachowaniem wszelkiej ostrożności, czyszczenie zasłon każdej wielkości. Jeśli nie lubisz czekać, istnieje możliwość wykonania czyszczenia na miejscu. Dzięki naszej nowej technologii nie ma potrzeby ściągać i odwieszać zasłon z powrotem. Możemy wyczyścić je powieszone. Oferujemy czyszczenie na sucho i na mokro (metoda czyszczenia zależy od materiału). W przypadku braku zaleceń odnośnie czyszczenia, zaczynamy od testów na małej powierzchni, gdy dana metoda się sprawdzi, kontynuujemy proces czyszczenia. Odbieramy i dostarczamy zasłony za darmo, a czas wykonania wynosi zwykle od siedmiu do dziesięciu dni. Czyścimy także pościel, lambrekiny oraz firanki. Skontaktuj się z nami i otrzymaj darmową wycenę! 630-833-3375

  14. Zsypy na śmieci - profesjonalne czyszczenie, odtłuszczanie i dezynfekcja

  Nasz serwis zawiera:
  1. Oględziny zsypu piętro po piętrze, dzięki czemu upewniamy się, że natkniemy się na żadne blokady
  2. Aplikacja silnego koncentratu odtłuszczającego i enzymu biodegradowalnego, co umożliwia podzielenie gruzu na mniejsze kawałki i ułatwia jego usunięcie.
  3. Wytarcie i wypolerowanie drzwi zsypu.
  4. Mycie gorącą wodą (ponad 200 stopni) w celu usunięcia resztek zanieczyszczeń i osadu.
  5. Czyszczenie i dezynfekcja.
  Dlaczego czyszczenie zsypu na śmieci jest ważne?
  Według EPA (Environmental Protection Agency) zła jakość powietrza we wnętrzu może powodować wiele problemów takich jak podrażnienie oczu, nosa i gardła, powodować bóle oraz zawroty głowy. Czyszczenie zsypu na śmieci jest formą kontroli źródła zanieczyszczenia powietrza. Eliminując bród, sadzę, resztki jedzenia i bakteria, wyeliminowane zostaje istotne źródło zanieczyszczenia powietrza.
  Garbage Chute Disinfection And Degreasing Device